Hetta Stone - Stal Corten / Beton

hetta-stone-corten.png
Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 3-4 tygodni
Cena: 6 490,00 zł 6490.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Producent: HETTA Supply
Kod produktu: 13A2-97590_20190925213020

Opis

PALENISKO OGRODOWE

Paleniska Hetta to próba powrotu do korzeni, do spotkań towarzyskich przy ognisku. Ognisku które jest zamknięte w nowoczesnej, prawie niezniszczalnej formie. Odkryj źródło światła i ciepła otoczonych praktycznym i nowoczesnym kształtem naszych produktów. Stwórz zarówno nowe miejsce spotkań dla swoich najbliższych, jak i własną oazę spokoju. Pozwól, by połączenie trzech unikatowych doświadczeń – światła, ciepła i dźwięku przeniosły Cię do innej rzeczywistości.

Wyjątkowość 

Naszym celem od samego początku było stworzenie paleniska, które będzie czymś zupełnie nowym. Połączeniem tradycji i nowoczesności. Czymś, co całkowicie odmieni sposób patrzenia na ognisko. Dlatego właśnie do produkcji naszych palenisku używamy najwyższej jakości materiałów. 

Rdzeń modelu Round jest stworzony z najwyższej jakości stali S355 J2+N która łączy wyjątkową twardość oraz idealnie współgra z 2 warstwową farbą wyselekcjonowaną tak aby jej trwałość dorównywała pozostałym elementom. 

 

Najbardziej widocznym elementem jest beton architektoniczny. Dlatego podczas procesu rozwoju produktu poświęciliśmy bardzo dużo czas aż udało nam się znaleźć idealna mieszanke która sprawia, że nasze paleniska są tak wyjątkowe. Barwa betonu ma tutaj bardzo duże znaczenie. Zależało nam aby był to kolor naturalny a faktura po setkach godzin prób udało nam się stworzyć materiał bliski ideału a faktura możliwie jak najbardziej płaska z zachowaniem lekkiej porowatości nadającej charakteru i szlachetności. Setki godzin starań zaowocowało stworzeniem betonu niemal idealnego.

 

Funkcjonalność i design 

Nasze paleniska są stworzone z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Każdy, nawet niewidoczny element jest zaprojektowany tak, żeby wyglądał świetnie zarówno przed jak i po montażu paleniska. Projektując model round wzieiśmy pod uwagę takie szczegóły jak głębokość komór, która zapewnia że idealnie mieści się tam drewno o standardowych wymiarach czy grubość okładziny dobrana tak aby nie nagrzewała się zbytnio a zarazem była przyjemnie ciepła. Pozostając przy temacie ciepła, warto zaznaczyć, że jest to równie ważny element. W komorach panuje idealna temperatura która pozwala dosuszyć drewno a zarazem sprawia że jest ono bezpieczne, nawet gdy w komorze spalania panuje bardzo wysoka temperatura. 

Beton architektoniczny dzięki wieloetapowej impregnacji jest odporny na wszelkie zabrudzenia włączając w to tłuszcze.

Model Round jest wyposażony w popielnik i odpływy dzięki czemu bardzo łatwo się go czyści.  

 

 

 

 

 

HETTA ROUND

DŁUGOWIECZNOŚĆ

Materiały które zostały wykorzystane do produkcji palenisk to najwyższej jakości dzięki czemu są praktycznie niezniszczalne. 

 

EUROPEJSKI WZÓR UŻYTKOWY

O wyjątkowości naszych produktów świadczy również fakt, że zostały zastrzeżone jako Wspólnotowy Wzór Użytkowy przez Urząd Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej.


 

Galeria produktu

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl